AKADEMIA E VULLNETARVE

Akademia e Vullnetarëve të FSHSU-së ka për qëllim gjithëpërfshirjen e të rinjve në organizimin e aktiviteteve sportive.

Kampionati Europian Universitar I Futbollit

Tirane 2021 (Shtyre ne 2023)

KUPA VJESHTES
PJESMARRJET NDERKOMBETARE
PROJEKTE DHE INICIATIVA
MARRVESHJA ME KOSOVEN
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

NEWS & EVENTS